Sprawne hamulce to nie tylko zasługa klocków i tarczy, gdyż dużo zależy też od zacisków. Jak każdy element w aucie również i one ulegają zużyciu. Problem ten dotyczy zarówno samochodów dostawczych, jak i osobowych, dlatego każdy właściciel auta musi się liczyć z koniecznością konserwacji lub regeneracji zacisków hamulcowych. Tę usługę zamówią Państwo w naszej firmie — naprawa zacisków hamulcowych to nasza specjalność. Znajdujemy się w Warszawie i naprawiamy Twoje zaciski do aut osobowych i małych aut dostawczych.

Regeneracja zacisków hamulcowych

Wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość branży pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Naszą pracę wykonujemy z największą starannością, aby regenerowane zaciski odzyskały dawną sprawność i mogły jeszcze służyć przez długi czas. Przed przystąpieniem do właściwiej naprawy, cały podzespół dokładnie oczyszczamy, a następnie wymieniamy zużyte komponenty. Renowacja zacisków hamulcowych wymaga dużej precyzji, dlatego korzystamy z nowoczesnych urządzeń, które pozwalają nam uzyskać jeszcze lepsze efekty.

Naprawa zacisków hamulcowych – nasza oferta

Jesteśmy w stanie odnowić nawet bardzo zniszczone zaciski i sprawić, że hamulce odzyskają pełną sprawność. Regeneracja zacisków hamulcowych składa się z kilku etapów, a nowością w naszej ofercie jest możliwość ich pomalowania na dowolny kolor farbami dedykowanymi do malowania zacisków, które spełniają wszystkie wymogi min. odporność na temperatury nawet 250 stopni C. Prowadzimy również sprzedaż zregenerowanych zacisków, które są już przygotowane do montażu. W ofercie mamy między innymi zaciski hamulcowe do Volkswagen, BMW, aut francuskich i innych popularnych marek samochodów. Zajmujemy się regeneracją tylko oryginalnych podzespołów auta. Naszym klientom możemy zapewnić profesjonalną obsługę oraz pisemną gwarancję na zregenerowane zaciski hamulcowe, obejmującą nawet 24 miesięcy, bez limitu przejechanych kilometrów.

Regeneracja zacisków hamulcowych polega na:

  • Rozebraniu zacisku i mechanizmów na części pierwsze
  • Czyszczeniu, płukaniu, naprawie, smarowaniu itp. podzespołów mechanicznych. W razie konieczności wymienimy części składowe mechanizmu
  • Czyszczeniu strumieniowym (piaskowaniu, szkiełkowaniu), usuwaniu chemicznym powłok, naprawie korpusu zacisku
  • Malowaniu zacisków żeliwnych (patrz dodatkowe usługi malowania)
  • Wymianie wszystkich gumowych uszczelniaczy, tłoków, prowadnic, odpowietrzników, itp
  • Ostatecznym montażu całości
  • Sprawdzeniu poprawności działania i szczelności

Naprawa zacisków hamulcowych to nie jedyne co możemy Państwu zaoferować. Mamy możliwość także lakierowania zacisków hamulcowych w profesjonalny sposób, bez użycia farb proszkowych i lakierów „do zacisków”.

Zapraszamy do naszego punktu w Warszawie, gdzie dokonamy pełnej diagnostyki zacisków. Gwarantujemy, że zregenerowane zaciski hamulcowe poprawią nie tylko komfort prowadzenia auta, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

Filmy i zdjęcia z regeneracji i malowania zacisków hamulcowych oraz inne informacje znajdziesz na moich profilach w mediach społecznościowych:

Scroll to Top